FILMOWO MUZYCZNE OPOWIEŚCI O KSIĄŻKACH

Jeśli przeczytałeś/łaś ciekawą książkę, obejżałeś/łaś fajny film, znasz nową piosenkę wypowiedz się!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-10-09 15:17:28

Thru1

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 12
Punktów :   

Książki i książeczki

Heyah! To forum poświęcone jest literaturze- komentujcie książki, wiersze, opowiadajcie o autorach, polecajcie utwory innym... Mam nadzieję że forum nie będzie świeciło pustkami. Udowodnijmy coś innym- Polacy nie są aż tak zacofani jeśli chodzi o kulturę i czasem coś jednak przeczytają... Jeśli tak jest to napiszcie!

Offline

 

#2 2007-10-10 18:14:40

lulek

Gość

Re: Książki i książeczki

O jestem pierwszy fajne forum! Moją ulubioną książką jest "Harry Potter i Zakon Feniksa"- extra się czyta! W ogóle "Harry Potter" jest super!

 

#3 2007-10-10 18:15:57

sANDRA

Gość

Re: Książki i książeczki

Harry Potter to najgłupsza książka jaką można dostać w księgarni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

#4 2007-10-17 16:02:37

Maciek

Gość

Re: Książki i książeczki

Zgadzam się z sANDRA- Harry Potter to książka dobra dla dzieci albo osób poważnie zacofanych w rozwoju! Okropność!

 

#5 2007-10-17 16:03:53

Iga

Gość

Re: Książki i książeczki

Harry Potter??!! Szkoda się męczyć żeby to komentować!

 

#6 2007-10-20 15:20:03

Julian

Gość

Re: Książki i książeczki

Harry Potter jest do kitu, ale nie o tym chciałem pisać. Moją ulubioną książką jest "zemsta" Al. Fredry. Pierwszy raz ja przeczytałem w szkole, bo to lektóra, i tak mi się spodobała że czytałem ją już kilkanaście razy. Świetne dialogi, humor na najwyższym poziomie

 

#7 2007-10-20 15:47:48

Thru1

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: Książki i książeczki

A ja teraz czytam "Serię niefortunnych zdarzeń" Lemony Snicket'a. Fajna książka, a raczej książki, bo jest ich 13.... ale krótkie i szybko się czyta. Polecam

Offline

 

#8 2007-11-06 18:45:13

Nun@jka

Gość

Re: Książki i książeczki

[imgl][/imgl] Cześc!Kocham czyta książki i dlatego założyłam bloga o tym zajęciu.Zapraszam na www.ksiazki-polecam.bloog.pl]WSZYSTKO O KSIĄŻKACH!!!    Znajdziecie na nim dużo recenzji książkowych przydatnych gdy nie przeczytaliście jej bo była lekturą.Mam nadzieję,że zajrzycie. Moją ulubioną książką, a raczej serią książek jest Seria Niefortunnych Zdarzeń.Przeczytałam już wszystkie oprócz ostatniej (koniec końców).NA moim blogu jest pare recenzji niektórych książek z serii.No dobrze nie będę zanudzac!Wpadnijcie!!!

Spoiler:

 

#9 2007-11-30 14:00:55

Thru1

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: Książki i książeczki

Seria na początku jest fajna, ale potem nudzi podobna fabuła- sieroty trafiają  do nowego opiekuna (lub mieszkania), od początku się nie układa, pojawia się Hrabia Olaf, dzieci go poznają ale nikt im nie wierzy, Hrabia miesza im w życiu, Wioletka ma wyrzuty sumienia, a na końcu wszystko kończy się dobrze, ale Olaf i tak ucieka. I tak w kółko.

Lubie te książki z powodu stylu w jakim zostały napisane. I z powodu zagadki Beatrycze...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.friendly.pun.pl www.plotkia.pun.pl www.juniorzypodokregsosnowiec.pun.pl www.fin-rach.pun.pl www.swiatxninja.pun.pl